Pristatymas

Prekių pristatymo būdai:

  • Omniva paštomatu. Nemokamas pristatymas perkant nuo 25 eurų, perkant iki 25 eurų - 2.99 €.  Kol kas nėra galimybės atsiskaityti grynaisiais. Stengsimės atsiųsti į artimiausią paštomatą pagal nurodytą adresą. Būtinai nurodykite tikslų telefono numerį, kuriuo gausite sms žinutę iš Omniva su durelių pin kodu.

    Dėmesio: komentarų nematome, todėl jei norite ne artimiausio paštomato, parašykite mums el. laišką arba sms žinutę, į kurį paštomatą norite gauti siuntą.

    Pristatymas nuo gauto apmokėjimo per kitas 1-2 darbo dienas.

  • Lietuvos paštas. Siunčiame pirmenybinę registruotą siuntą.

    Nemokamas pristatymas perkant už 15   ir daugiau. Kitu atveju pristatymo kaina - 1.99 . Būtinai nurodykite tikslų telefono numerį, kuriuo paštas atsiųs siuntos numerį.

        Pristatymas nuo gauto apmokėjimo per kitas 1-3 darbo dienas. Padidėjus siuntų kiekiui, pristatymas gali trukti 3-4 dienas.


Jei siuntą norite gauti greičiau, patartina rinktis pristatymą paštomatu.


Galite stebėti kur šiuo metu yra Jūsų siunta:

        http://www.post.lt/lt/pagalba/siuntu-paieska

       https://www.omniva.lt/

  • Pageidaujant, kad siunta nebūtų atnešta į namus, galima atsiimti patiems iš artimiausio pašto. Prie adreso parašykite: atsiimsiu pašte. Siųsime siuntą į artimiausią paštą pagal Jūsų adresą ir parašysime iki pareikalavimo, kad gautumėte siuntą tik pašte. Tai patogu, jei planuojate dovanoti dovaną namiškiui.

  • Pateikti adresai tikrinami per post.lt sistemą. Jei puslapyje post.lt nerandame pirkėjo nurodyto adreso, prekes pristatome į artimiausią pašto skyrių pagal atsiėmimą iki pareikalavimo.