Pristatymas

Prekių pristatymo būdai:

  • Omniva paštomatu. Nemokamas pristatymas perkant nuo 20 eurų, perkant iki 20 eurų - 2.99 €.  Kol kas nėra galimybės atsiskaityti grynaisiais. Stengsimės atsiųsti į artimiausią paštomatą pagal nurodytą adresą. Būtinai nurodykite tikslų telefono numerį, kuriuo gausite sms žinutę iš Omniva su durelių pin kodu.

    Pristatymas nuo gauto apmokėjimo per kitas 1-3 darbo dienas.

  • Lietuvos paštas. Siunčiame pirmenybinę registruotą siuntą.

    Nemokamas pristatymas perkant už 10   ir daugiau. Kitu atveju pristatymo kaina tik 1.79 . Būtinai nurodykite tikslų telefono numerį, kuriuo paštas atsiųs siuntos numerį.

        Pristatymas nuo gauto apmokėjimo per kitas 1-4 darbo dienas.


Pašto darbuotojas pristatys Jūsų prekes nurodytu adresu į namus arba į darbą, jei Jūsų neras - paliks pranešimą pašto dėžutėje arba sms žinute apie gautą Jūsų vardu siuntinį. Siuntinį atsiimsite pranešime nurodytame pašto skyriuje pateikę asmens dokumentą ir gautą siuntos numerį. Tą pačią arba kitą dieną išsiuntę prekes, parašysime Jums telefonu siuntos registracijos numerį. Į paieškos langelį įrašę šį numerį galėsite stebėti kur šiuo metu yra Jūsų siunta:

        http://www.post.lt/lt/pagalba/siuntu-paieska

  • Pageidaujant, kad siunta nebūtų atnešta į namus, galima atsiimti patiems iš artimiausio pašto. Prie adreso parašykite: atsiimsiu pašte. Siųsime siuntą į artimiausią paštą pagal Jūsų adresą ir parašysime iki pareikalavimo, kad gautumėte siuntą tik pašte. Tai patogu, jei planuojate dovanoti dovaną namiškiui.

  • Pateikti adresai tikrinami per post.lt sistemą. Jei puslapyje post.lt nerandame pirkėjo nurodyto adreso, prekes pristatome į artimiausią pašto skyrių pagal atsiėmimą iki pareikalavimo.