Apmokėjimas


Elektroninėje parduotuvėje Puosnidama.lt galite atsiskaityti šiais būdais:

 • Apmokėjimas banko pavedimu. Pasirinkę šį apmokėjimo būdą tiesiog turite pervesti sumą už Jūsų užsakymą į Puosnidama.lt banko sąskaitą pagal pateiktus rekvizitus. Mokėjimo paskirtyje būtinai nurodykite užsakymo numerį!
   Banko pavedimo rekvizitai:
   Gavėjo pavadinimas: Jolanta Kiriliauskienė
   Gavėjo sąskaita: LT437300010110489848
   Gavėjo bankas: AB "Swedbank"
   Banko kodas: 73000
   Mokėjimo paskirtis: Užsakymo numeris

   Nepervedus nurodytos sumos, po 48 val. užsakymas anuliuojamas. Norėdami atnaujinti užsakymą ir pervesti sumą, prašome susisiekti su mumis.

 • Grynaisiais pinigais. Galimas tik pristatant paštu. Mokama pašto darbuotojui atsiimant siuntą. Taikomas papildomas 1,50 Eur išperkamosios siuntos mokestis. Per mėnesį neatsiėmus siuntos, ji grįžta pas mus. Neatsiėmusiam siuntos pirkėjui, kitą kartą perkant grynaisiais, siunta nebebus siunčiama (mums kainuoja išsiuntimas). Išsiųsime apmokėjus iš anksto.

 • Paysera sistema. Būsite nukreipti į Elektroninę bankininkystę. Galima pasirinkti Jūsų naudojamą banką iš daugelio Lietuvoje veikiančių bankų (Swedbank, SEB, DNB, Nordea, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, Citadele, Danske Bank). Pasirinkus šį būdą apmokėjimą gausime iš karto. Galėsime greičiau išsiųsti Jūsų prekes.

 • Grynaisiais pinigais Maximos, Lietuvos pašto, Paypost, Lietuvos spaudos, Narvesen ir Perlo terminalų kasose.  Reikia registruojant užsakymą pasirinkti paysera sistemą ir pažymėti tai atsiradusiuose apmokėjimo variantuose. Pasirinkus šiuos apmokėjimo būdus ir užbaigus užsakymą, Jums bus suformuotas apmokėjimo kvitas, kurį pateikus pasirinkto tipo kasoje galėsite atsiskaityti už pirkinius. Galima kvitą atsispausdinti iš karto arba išsaugoti pdf formatą kompiuteryje ir atsispausdinti vėliau. Tik apmokėjus nurodytose vietose, gausime patvirtinimą apie apmokėjimą ir galėsime išsiųsti prekes.


Mokėjimams atlikti naudojama Paysera sistema. Paysera – elektroninė atsiskaitymų sistema, apjungianti skirtingus atsiskaitymo būdus: per Paysera sistemą, elektroninę bankininkystę, grynaisiais, mokėjimo kortelėmis, SMS žinutėmis.
Paysera siūlo nemokamą daugiavaliutę sąskaitą, kurią atsidaryti ir papildyti užtrunka vos kelias minutes. Taip pat greitus ir saugius atsiskaitymus internetu, už kuriuos pirkėjui grįžta išleistos sumos dalis. Paysera suteikia galimybę naudotis ir patogia mobiliąja pinigine, kuri dar labiau palengvina atsiskaitymus tiek internete, tiek fizinėse vietose.


Atsiskaitykite per Paysera – tai greita, modernu ir naudinga. Už kiekvieną atsiskaitymą pirkėjui į Paysera sąskaitą grįžta iki 1% sumos, sumokėtos už prekes ar paslaugas.


Apsipirkimo instrukcija

1. Išsirinkite norimą prekę ir spauskite mygtuką "Į krepšelį".

2. Paspauskite mygtuką "Krepšelis".

3. Atsidarusio krepšelio lange paspauskite nuorodą "Atsiskaitymas".

4. Atsiradusiame naujame lange paspauskite mygtuką "Tęsti".

5. Pirkėjo duomenų formoje įrašykite savo duomenis. SVARBU suvesti savo tikrus duomenis, kadangi tai svarbu prekių pristatymui.

6. Pažymėkite varnelę po sakiniu "Susipažinau ir sutinku su "Privatumo politika"".

7. Paspauskite mygtuką "Tęsti".