Bendra informacija

Elektroninėje parduotuvėje Puosnidama.lt Jūsų pateikta asmeninė informacija ir duomenys bus naudojami tinkamai ir laikomi saugiai. Įsipareigojame jų neatskleisti tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius, teikiančius prekių pristatymo, apmokėjimo ir kitas  su Jūsų užsakymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais, tretiesiems asmenims bet kokie Jūsų asmens duomenys gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka. Su šiomis taisyklėmis Pirkėjai privalo susipažinti pirkėjo paskyros registracijos metu. Taip pat suteikiama galimybė su jomis susipažinti bet kuriuo metu Puosnidama.lt elektroninėje parduotuvėje.


Duomenų rinkimas

Prieš pirkdamas elektroninėje parduotuvėje Puosnidama.lt Pirkėjas turi užsiregistruoti el. parduotuvės svetainėje. Registruodamasis Pirkėjas turi įvesti savo vardą, pavardę, adresą, el. pašto adresą, telefono numerį ir slaptažodį.
Pirkėjas, sutikdamas su Privatumo politika, sutinka, kad jo nurodytu el. pašto adresu bus siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui, mokėjimui ir pristatymui įvykdyti.
Pirkėjas taip pat privalo nurodyti savo asmens duomenis (vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį), kurie būtini prekių užsakymui, pirkimui, pristatymui ir mokėjimui vykdyti.
Taip pat ši informacija naudojama susisiekti su Pirkėju dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų ir išrašant  sąskaitą-faktūrą.

Pirkėjas, pateikdamas mums savo asmens duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti šiuos duomenis aukščiau išvardytais tikslais.


Duomenų apsauga
Elektroninė parduotuvė Puosnidama.lt užtikrina, kad šie duomenys bus naudojami tik prekių pirkimo-pardavimo ir tiesioginės rinkodaros tikslais.

Puosnidama.lt įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas su Pirkėjo užsakymo įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais, tretiesiems asmenims bet kokie Pirkėjo asmens duomenys gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.

Pirkėjų asmeniniai duomenys naudojami ir tvarkomi vadovaujantis 1996 m. birželio 11 d. Nr. I-1374 Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu.


Autorinės teisės

Elektroninės parduotuvės turinys yra Puosnidama.lt nuosavybė, saugoma įstatymų. Draudžiama naudoti ar kopijuoti parduotuvę ar jos dalį be raštiško Puosnidama.lt vadovybės sutikimo.

Šioje elektroninėje parduotuvėje esantis turinys, prekių nuotraukos ir kiti autorinių teisių objektai išimtine teise priklauso elektroninei parduotuvei Puosnidama.lt ir jos savininkui. Be išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją, naudoti elektroninėje parduotuvėje esančią medžiagą, prekių nuotraukas, logotipus Lietuvos Respublikos Prekių ženklų įstatymo, Lietuvos Respublikos Konkurencijos įstatymo ir kitų teisės aktų apibrėžtomis formomis ir būdais.


Privatumo politikos pakeitimai

Puosnidama.lt turi teisę keisti šią privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybu būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite mums info@puosnidama.lt